Pasek górny informacje
Jesteśmy wśród najbardziej innowacyjnych firm
Jesteśmy wśród najbardziej innowacyjnych firm

Początek roku – to czas podsumowań, ale i okazja do pochwalenia się ostatnimi sukcesami 😀  Jesteśmy przedumni, że nasza marka True Rider została wyróżniona przez Pomorze Zachodnie i jego władze, które spośród 150 kandydatów, wyłoniły nas jako jednych z 10 laureatów konkursu gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu”.

Konkurs wyłania najlepsze innowacyjne firmy z Województwa Zachodniopomorskiego. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to wyróżnienie i wiarę pokładaną w nasz rozwój i dalsze działaniaOstateczny werdykt Kapituły poznamy już w lutym podczas uroczystej gali wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Szczecin. Trzymajcie za nas kciuki!

Oczywiście to wszystko dzięki naszym wspaniałym True Riders. Wkładamy całe swoje serducho, aby odzież którą produkujemy spełniała Wasze oczekiwania oraz towarzyszyła na co dzień, podczas treningów i zawodów. Gdyby nie Wy, nie byli byśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy! Chcielibyśmy z tego miejsca bardzo wam podziękować. Jesteście wielcy!

Natalie Palacz Menager Roku

Skoro już się chwalimy to nie możemy pominąć nagrody dla naszej CEO – Natalie Palacz za Menadżera Roku przyznaną przez Kapitułę Fundacji Biznes Innowacje Networking. Celem plebiscytu było nagrodzenie najbardziej aktywnych i skutecznych w działaniu osób o wysokim potencjale menadżerskim, które miały znaczący wpływ na rozwój biznesowy przedsiębiorstwa na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz przedstawienie ich osiągnięć. Wszystkie nasze działania nakręcane są prawdziwą pasją – to niesamowite uczucie kiedy jest to doceniane również przez osoby spoza branży jeździeckiej 😀

Natalie Palacz Menager Roku

Wyróżnienia, wyróżnieniami  😛 tak naprawdę, największą nagrodą jest dla nas to, kiedy po prostu widzimy jak na co dzień nosicie naszą odzież, a co poniektórzy pokazują się w niej nawet w Dzień Dobry TVN 😀

To wszystko determinuje nasz zapał i zaangażowanie w nowe projekty i pomysły. Oby kolejny rok był dla nas równie owocny, czego i nam i Wam życzymy!

Martyna Pietrzak Maluje Bakteriami

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl