FILOZOFIA marki True Rider

Kim jest prawdziwy jeździec? To osoba, która spędza połowę dnia w siodle, poświęca swój czas i siły na konie, bierze udział w zawodach i nie może żyć bez rywalizacji. Ale czy True Rider to tylko zawodowcy? Nie! Prawdziwym jeźdźcem może być każdyniezależnie od wieku, płci, wyglądu, ktoś kto kocha konie, dba o nie, spędza każdą wolną chwilę w stajni lub po prostu lubi z nimi przebywać.

True Rider może być każdy, kto jest zawodowym jeźdźcem, ale traktuje konie z szacunkiem. Każdy, kto choć nie jeździ na zawody, to ciężko trenuje, kto czerpie przyjemność ze zwykłej jazdy w terenie, kto poświęca swój czas i uczy innych tajników jazdy konnej, komu najwięcej przyjemności sprawa same obcowanie z koniem i dbanie o niego. True Rider to też nastolatka, która zamiast w każdej wolniej chwili bawić się na imprezach, woli większość czasu spędzić na koniach. To także wszystkie zapracowane matki, ojcowie, właściciele firm i ich pracownicy, których pasją jest jazda konna, a nawet osoby, które dopiero zaczynają poznawać koński świat.

Nie ważne czy jest upalne lato, deszczowa i mroczna jesień, śnieg i mrozy zimą, albo niezdecydowana wiosna. Dla True Rider pogoda nie ma znaczenia. Nie liczy się też dla niego, czy ma swojego konia, czy jeździ na koniu koleżanki lub na koniach ze szkółki. Dla True Rider liczy się, że „tu i teraz” jest w końskim siodle.

Całą naszą filozofię oddaje krótkie motto:

Sport. Philosophy. Lifestyle.

Połączenie tych elementów z prawdziwą pasją, niezależnie od godzin spędzanych w końskich siodle i szacunkiem do koni jest właśnie esencją każdego True Rider!


Tagi: ubrania jeździeckie, spodnie jeździeckie, bryczesy lej silikonowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl