Pasek górny informacje
Zamówienia indywidualne / Odzież personalizowana klubowa
bluzy jeździeckie

 

W True Rider wierzymy, że strój jeździecki powinien jak najlepiej pasować do nas samych. Często to on jest naszą wizytówką. Dlatego wprowadziliśmy możliwość spersonalizowania naszej odzieży i akcesoriów jeździeckich. Tak abyście mogli być rozpoznawani dzięki haftowi Waszego imienia lub jako klub, gdy wszyscy macie koszulki z logo Waszej stajni. Pamiętaj, że możemy haftować Wasze loga, nazwy, imiona i nazwiska oraz flagi narodowe. 

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów odzieży jeździeckiej, który łączy wysoką jakość z personalizowaniem zamówień. Nasza odzież szyta jest w Polsce więc uczestniczymy na każdym etapie produkcji i w każdym momencie możemy dostosować naszą ofertę do Waszych pomysłów, a nawet konkretnych wymiarów ;)

Personalizacja to świetny sposób na dodatkowe wyróżnienie Waszych ubrań, jak również możliwość identyfikowania się z np. Waszym klubem i pokazania się jako cały team!

Jeżeli interesuje Was odzież klubowa, a nawet pojedynczy prezent na specjalną okazję  - zapraszamy do kontaktu z nami ;)

A jeżeli nie jesteście pewni czy personalizacja odzieży to na pewno to czego właśnie potrzebujecie to może nasz wpis na blogu pomoże Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. I oczywiście nie bójcie pisać, dzwonić, a nawet odwiedzać nas osobiście ;)

PS. Jeśli chcielibyście zaprojektować swoje własne logo możecie do nas również śmiało pisać - nasz grafik tworzy logotypy dla największych stadnin i zawodników w Polsce ;)

kamizelki jeździeckie

 

Realizujemy zamówienia personalizowanie dla klubów i szkółek jeździeckich, firm, jak również dla grup przyjaciół czy rodzin. Personalizacja opiera się na indywidualnym dobraniu:

  • modelu odzieży
  • koloru i wielkości haftu
  • umiejscowienia haftu / logo
  • napisów oraz czcionki i koloru haftu / nadruku

 

Do każdego zamówienia konkretnego produktu można domówić indywidualny haft:

 

W swojej ofercie posiadamy m.in.:

sklepy jeździeckie poznań

 


W jeździectwie niezwykle ważną rolę odgrywa odzież samego jeźdźca. Aby ten mógł czuć się na koniu i komfortowo i bezpiecznie, a podczas samych zawodów stylowo, modnie i efektownie, odpowiednie ubranie dla jeźdźca stanowi priorytet. W asortymencie tych produktów można jednak postawić na coś więcej, a mianowicie na odzież personalizowaną, czyli możliwość zakupu ubrań z odpowiednim haftem lub wzorem.

Wyjątkowy sklep jeździecki dla każdego

To, co z pewnością nas wyróżnia, to przede wszystkim jakość świadczonych usług, oryginalność pomysłów tworzonych ubrań, a do tego również i możliwość dopasowania każdego zamówienia pod potrzeby, oczekiwania i wymagania każdego z naszych klientów. Dla nas nie ma zleceń, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Uczestnicząc w każdym etapie produkcji, możemy w pełni dopasować ofertę do pomysłów naszych klientów. Nie jest dla nas problemem stworzenie odzieży w niestandardowym wymiarze czy wyhaftowanie odpowiedniego napisu. Realizujemy zamówienia naszych odbiorców w pełni.

Co może znaleźć się na ubraniach?

Każda odzież jeździecka personalizowana może wyglądać inaczej, w zależności od tego, czego życzy sobie sam klient. Możemy stworzyć dla Państwa haftowane loga, nazwy stajni czy szkółek jeździeckich, imiona, nazwiska, pseudonimy czy też flagi narodowe. Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak również i tworzymy ubrania dla jeźdźców skierowane do klubów, tworzone na specjalne okazje, na konkretne zawody. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy klient uzyska razem z nami takie rozwiązania i takie wyposażenie jeździeckie dla swojej stadniny czy szkółki, które okaże się być najlepsze.

Jakie ubrania jeździeckie personalizowane wybrać?

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czym są Państwo zainteresowani. Można spojrzeć na pełną paletę produktów z naszej oferty, wybrać odpowiednie ubrania i do nich dopasować ofertę personalizacji. Jedni stawiają na indywidualne zamówienie i zakup wszelkiej odzieży do jazdy konnej na każdą porę roku, inni dokonują zakupu na przykład personalizowanych koszulek dla swoich podopiecznych w szkółce jeździeckiej. Podobnie też, nasze hafty mogą pojawić się również na akcesoriach skierowanych dla koni, w tym na przykład na czaprakach czy też derkach.

Nasz sklep jeździecki oferujący pełen asortyment produktów, na który to składają się artykuły jeździeckie i odzież, jest w stanie w pełni sprostać Państwa potrzebom. Dokonując zamówienia produktów, określają Państwo wytyczne co do samej personalizacji, a my dokładamy wszelkich starań, by stworzyć dla Was coś idealnego i doskonałego. Stawiamy tylko i wyłącznie na najlepsze, sprawdzone rozwiązania, współpracujemy z profesjonalnymi firmami i działamy jako sklep na najwyższym poziomie, bo wiemy, że to Państwo są tutaj najważniejsi. Każdy z naszych produktów to towar z najwyższej półki, co do którego nikt z Państwa nie będzie miał wątpliwości, że jest idealny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl