O nas

Nasza Historia

True Rider to marka stworzona w 2014 roku z pasji i potrzeby spełniania marzeń. Pomysł stworzenia marki True Rider powstał pod koniec 2013 roku, kiedy podczas targów jeździeckich zauważyłam, że wszyscy noszą identyczną odzież jeździecką. Z kolei w stajni, w której jeżdżę zawsze pojawiały się takie same marki i wzory. Dodatkowo, miałam dosyć komentarzy starszych pań w sklepach, które szeptały przeważnie: „zobacz biedna dziewczynka, łatki ma na spodniach". Jako koniarz chciałam wyróżniać się od innych ludzi w tłumie i nosić ubrania, które będą wyraźnie identyfikować mnie z jeździectwem.

Pomyślałam, że chciałabym nosić odzież, nadal o wysokiej jakości wykonania, ale takiej, która wyróżni mnie spośród innych osób, a nawet jeźdźców. I tak właśnie gdzieś w zakamarkach mojej głowy narodził się pomysł stworzenia marki True Rider i całej jej filozofii.

Marka True Rider to wyraz naszego szacunku do jazdy konnej i jej prawdziwych miłośników.


      

True Rider to marka dzięki, której możesz wyrazić siebie i swoją pasję. Pozwala Tobie identyfikować się ze sportem konnym, reprezentować pewien styl i ideę, która idzie w parze z naszą marką. Nosząc nasze ubrania możesz manifestować własną osobowość.

W True Rider podchodzimy do naszej firmy w taki sam sposób, jak jeźdźcy do jazdy konnej: z pasją, oddaniem, wytrwałością i odwagą. Każdy dzień w stajni jest inspiracją naszych projektów, które w połączeniu z myślami tworzą wyjątkowy styl naszych ubrań.

Odzież jeździecka True Rider produkowane są z wysokojakościowych materiałów w limitowanych, oryginalnych seriach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl