Odzież Termoaktywna 

Antyalergiczna oraz antybakteryjna odzież termiczna, która dba o odpowiednią termoregulację w zimne dni.

Odzież Termoaktywna

Odzież termoaktywna 

Firma True Rider oferuje dostosowaną do jeźdźców i jazdy konnej odzież termiczną. 

Odzież termoaktywna produkowana jest z elastycznej, oddychającej dzianiny, która została uszlachetniona specjalnymi technologiami, które nadają jej wyjątkowych właściwości. Tkanina wykorzystywana do produkcji odzieży termoaktywnej składa się z wielu warstw. Odpowiednie ułożenie warstw zapewnia odpowiednią wentylację organizmu. 

Jeździec podczas uprawiania sportu nie odczuwa realnie temperatury zewnętrznej, jednak w momencie przerwy, bądź zaprzestania aktywności fizycznej, pot np. wchłonięty w odzież bawełnianą wychładza organizm, a po wyjściu z hali na minusową temperaturę zaczyna zamarzać - odzież termoaktywna zapobiega tego typu problemom, dbając o zdrowie jeźdźców.

Bardzo ważne w jeździe konnej jest ruchomość ciała, ubieranie na siebie wielu warstw ogranicza jeźdźcom ruchy, co oczywiście wpływa negatywnie na jakość ich samopoczucia oraz treningu. Dzięki odzieży termoaktywnej jeździec może pozwolić sobie na mniejszą ilość ubrań nałożonych na siebie, utrzymując ten sam (lub większy) komfort cieplny, oraz nie ograniczając w żaden sposób ruchów. 

Sklep jeździecki True Rider w swojej ofercie posiada Thermogolfy oraz legginsy zimowe

Odzież True Rider w 100% projektowana i produkowana w Polsce

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl