WYMIANA I ZWROTY

Rozmiar nie pasuje? W True Rider to nie problem! :)

Możesz zwrócić lub wymienić zakupione ubrania do 14 dni od ich otrzymania!

 

ZWROT

Szybki przepis jak to zrobić? Dzięki naszej aplikacji online zwroty jeszcze nigdy nie były tak proste!

1. Daj nam znać na orders@truerider.eu 

2. Zgłoś zwrot ONLINE oraz postępuj według opisanych kroków! To wszystko!

 

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić ubranie na inne, wydrukuj i wypełnij FORMULARZ WYMIANY

Adres do wymiany

True Rider

ul. Welecka 13

72-003 Mierzyn

 

-> Pamiętaj, że ubrania muszą być nieuszkodzone i nieubrudzone oraz muszą posiadać wszystkie metki!

-> Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

-> Nie pokrywamy kosztu wysyłki zwracanego towaru

-> Wymiany i zwroty rozpatrywane są w ciągu 10 dni roboczych, od momentu otrzymania paczki od Ciebie 


A tutaj znajdziesz fragment naszego Regulaminu sklepu w którym wszystko dokładnie wytłumaczyliśmy ;)

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając zwrot online za pomocą aplikacji shoper, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres magazynu głównego. Towar musi być jednak nieużywany i czysty, z oryginalnie wszytymi metkami, pozbawiony zapachu np. kremów, perfum. Pieniądze odesłane zostaną na podany przez Klienta numer konta w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia otrzymania przez True Rider Towaru. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego". Prosimy o ich dodanie i informację zwrotną.

Sprzedawca niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do klienta (czyli z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z kosztu wysyłki zwracanego towaru). 

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba, że konsument wyrazi zgodę na inny sposób zwrotu, przy czym sposób ten nie będzie się wiązał dla konsumenta z żadnym kosztem. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze rzecz od Klienta.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: ul. Welecka 13 72-003 Mierzyn.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Podczas wymiany towaru na inny rozmiar lub model obowiązują takie same zasady jak przy zwrocie towaru. Wzór stosownego oświadczenia do pobrania tutaj

Tagi: sklepy jeździeckie online, bryczesy, marki jeździeckie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl