Opcje przeglądania
kolor
Cena
  • od
    do

Legginsy konkursowe dla dzieci i młodzieży 

Idealne legginsy do startów w zawodach.

Legginsy konkursowe

Legginsy konkursowe dla dzieci i młodzieży 

Sklep jeździecki True Rider oferuje legginsy przeznaczone do jazdy konnej. Legginsy dla młodych jeźdźców zaopatrzone są w silikonowy lej, który dba o komfort podczas jazdy konnej. Odzież True Rider produkowana jest z materiałów najwyższej jakości. Sklep True Rider oferuje legginsy letnie, legginsy zimowelegginsy konkursowe zimowe oraz legginsy konkursowe letnie. Legginsy charakteryzują się większą elastycznością niż bryczesy, dzięki czemu zwiększają swobodę i zakres ruchów, dodatkowo dopasowują się do figury. 

Legginsy jeździeckie - letnie 

Legginsy jeździeckie letnie zostały uszyte ze specjalnych materiałów technicznych, które zapewnią odpowiednią wentylację i nie doprowadzają do przegrzania. W legginsach jeździeckich True Rider wykorzystano również technologie Air Mesh (materiał zawierający mikrootwory dla zwiększenia wentylacji), antybakteryjną powłokę niwelującą brzydkie zapachy, szwy Performance  - specjalistyczne, elastyczne nici, które nie podrażniają skóry i mocno trzymają łączone ze sobą warstwy materiału. 

 

Legginsy jeździeckie - zimowe

Legginsy jeździeckie zimowe są częścią odzieży termicznej. Odzież termiczna True Rider produkowana jest z najwyższej jakości, dwuwarstwowych materiałów technicznych. Dzięki swojej budowie materiały techniczne nie pozwalają na utratę ciepła z organizmu, jednocześnie odprowadzają nadmiar energii cieplnej na zewnątrz. Materiał wykorzystany przy Legginsach zimowych True Rider jest cienki - nie ogranicza ruchów, legginsy zaopatrzone są w silikonowy lej, materiał zapewnia termoregulację i komfort termiczny nawet w minusowych temperaturach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl