WARTOŚCI True Rider

Za naszą marką kryją się konkretne wartości, którymi kierujemy się na co dzień w firmie i które charakteryzują osoby wybierające naszą odzież.

Responsibility: Bierzemy odpowiedzialność za wszystko co tworzymy, zaczynając od troski o środowisko naturalne, a na dbaniu o przyszłość ludzi kończąc. To także przewidywanie i uwzględnianie konsekwencji podejmowanych przez nas działań, a także - a może przede wszystkim - dotrzymywanie obietnic.

Excellence: Dokładność i jakość jest dla nas najważniejsza na każdym etapie tego, co robimy.

Sense of Purpose: Wiemy, że nie jesteśmy w stanie osiągnąć sukcesu bez poczucia tego, kim jesteśmy i do czego dążymy.

Perseverance in achieving goals: Jesteśmy ambitni i nie boimy się stawiać sobie nowych celów, do których wytrwale z odwagą, ale i pokorą dążymy.

Ethical: W każdej dziedzinie naszej pracy działamy zgodne z naszą wewnętrzną i ogólnie przyjętą etyką.

Cooperation: Tylko dzięki wzajemnej współpracy jesteśmy w stanie osiągać nasze cele, podobnie jak prawdziwi jeźdźcy osiągają  swoje sukcesy tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu i partnerstwu z końmi.

Trust:  Zaufanie zdobyte dzięki podejmowaniu właściwych decyzji, niezależnie od tego jak trudne może to być. Zaufanie do tego co robimy i czym się na co dzień kierujemy. Ufamy naszym partnerom biznesowym i polegamy na nich, tak samo  jak prawdziwy jeździec darzy zaufaniem swojego najważniejszego partnera – konia.

I najważniejsza, ósma wartość, która jest podstawą istnienia pozostałych - RESPECT. Szacunek, ogromny szacunek, w stosunku do ludzi, koni i rywali.

“Jeździec, który traktuje konia jak maszynę poddaną jedynie działaniom chwili, bez pamięci, bez koncepcji, nigdy nie będzie dobrym jeźdźcem."

Francois Baucher

Tagi: internetowe sklepy jeździeckie, kamizelka do jazdy konnej, odzież konna


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl