Z cyklu ciekawi True Riders - wywiad z NEL SKOTARCZAK
32.jpg

Mieliśmy okazję porozmawiać z młodą zawodniczką skoków przez przeszkody Nel Skotarczak. Ta utalentowana amazonka odnosi duże sukcesy, a przy tym pozostaje niesamowicie skromną i zawsze uśmiechniętą osobą. Łączy obowiązki w szkole z treningami i startami. Zapraszamy Was na krótki wywiad z nią :)

1. Jak się nazywasz? Nel Skotarczak

2. Jaką dyscyplinę jeździsz? Skoki przez przeszkody.

3. Ile masz lat? Mam 11 lat (rocznik 2009).

4. Masz rodzeństwo? Tak mam młodszego brata, który daje mi w kość :P

5. Ile lat trenujesz? Trenuje od 5 lat.

6. Jaki jest twój największy sukces? Wygranie Pucharu Polski w Skokach Przez Przeszkody Jakubowice 2019 gr A1.

7. Jak godzisz treningi ze szkołą? Moja szkoła oddalona jest 5 minut od mojego domu, a lekcje zazwyczaj kończę o 12:25, a to mi daje dużo czasu na treningi. 

8. Ile miałaś lat, gdy kupiłaś pierwszego konia oraz jaki to koń? Jak miałam 7 lat to kupiliśmy kucyka walijskiego, który ma a imię Belmondo.

9. Długo jeździłaś w szkółce? W szkółce jeździłam rok, a później dostałam swojego pierwszego kucyka.

10. Masz jakiś autorytet jeździecki? Moim autorytetem jest moja trenerka Joanna Stołowska.

11. Masz swojego ulubionego zawodnika? Lubię wszystkich a w szczególności Olę Osuch.

12. Ile masz koni, które są Twoje, a ile masz koni, które dzierżawisz? Mam 5 koni, trzy są moje, a dwa konie dzierżawie.

13Ciężko jest mieć 5 kucyków? Łatwo nie jest, ale jeżdżę tylko 3 dziennie i czasem wsiada moja trenerka.

14. Jak ci się pracuje z Parysem? Z Paryskiem pracuje mi się bardzo dobrze jest to wspaniały kucyk o wielkim sercu do skoków.

15. Który jesteś rocznik i ile miałaś lat jak jechałaś pierwszą Cavaliade? Jestem rocznik 2009, a miałam 9 lat jak jechałam pierwszą Cavaliadę.

16. Czy ty na Cavaliadzie stresujesz się przed startem? Jakoś mocno się nie stresuje, ale nie mogę się doczekać kolejnych Cavaliad!

17. Gdzie trzymasz konie? Kucyki stoją w naszej stajni.

18. Dlaczego przestałaś trenować w PG? Nadal reprezentuję PG, tylko nie muszę już dojeżdżać 100 km codziennie na treningi.

19. Masz jakiś ulubiony kolor? Mój ulubiony kolor to niebieski i granatowy.

20. Czy polecasz firmę TRUE RIDER? Polecam z całego serca wszystko jest najwyższej jakości i bardzo wygodnie się w nich jeździ, a to dla mnie bardzo ważne. Bardzo podobają mi się motywujące nadruki, które odzwierciedlają faktycznie moje podejście do jeździectwa. No i jest z nimi świetny kontakt i  indywidualne podejście <3

A jeżeli chcecie podejrzeć jak Nel radzi sobie podczas codzienny treningów to koniecznie zaobserwujcie jej profil na instagramie @nel_skotarczak

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl