Międzynarodowy debiut
Międzynarodowy debiut

Parafrazując pisarza Hłasko  „Zawsze będzie na coś za późno lub za wcześnie” tak zawsze było z naszymi międzynarodowymi wyjazdami. Wierzcie mi bycie perfekcjonistką ma swoje spore minusy – w końcu zawsze można zrobić lepsze obcojęzyczne banery, stronę, ulotki itd.. Z drugiej strony im dłużej zwlekaliśmy, tym bardziej byliśmy sfrustrowani. I tak od dłuższego czasu marzył nam się debiut na arenie międzynarodowej i to bynajmniej nie w formie online, a fizycznej takiej żeby poznać jeźdźców z innych krajów. W końcu więc nadszedł ten dzień…

 

6-7 kwietnia w Reitanlage Elisenau mieliśmy okazję uczestniczyć w ogromnych zawodach jeździeckich połączonych z możliwością zaprezentowania naszych produktów. Reitanlage Elisenau jest jednym z najbardziej znanych ośrodków w centralnych Niemczech i to tu dwa razy w roku odbywają się jedne z największych zawodów konnych. Była to więc rewelacyjna okazja do sprawdzenia jak nasz asortyment przypadnie do gustu naszych zachodnim sąsiadom. Warto wspomnieć, że w w Polsce konno jeździ ok. 300 tys. osób, z czego połowa okazjonalnie. W Niemczech ponad 4,5 miliona (według Horse Breeding Facts & Figures 2019). Jest to więc zdecydowanie rynek warty uwagi i wybrany przez nas nie przypadkowo :D Nie wspominając o bardzo korzystnej, pod tym kątem lokalizacji Szczecina.

 

Wydarzenie okazało się jeszcze bardziej niesamowite, niż sobie wyobrażaliśmy. Zagraniczny jeźdźcy obdarzyli nas wyjątkową gościnnością i ogromnym wsparciem. Nasze kolekcje – zwłaszcza Classic Elegance wzbudziły ogromne zainteresowanie. Co dla nas też bardzo ważne, była to świetna okazja do spotkań biznesowych. Dzięki temu nawiązaliśmy współpracę z kilkoma zagranicznymi klubami i zostaliśmy zaproszeni na kolejne zawody. Tak tak już koniec czerwca widzimy się w Reitstall Lyck Piehl. Nie możemy też pominąć nowej współpracy z jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek młodszego pokolenia. Kimberley Gibson w wieku zaledwie 22 lat wygrała Derby Berlina, a dekorował ją nikt inny jak najbardziej utytułowany zawodnik historii jeździectwa – Ludger Beerbaum. Od kwietnia Kimberley oficjalnie dołączyła do naszego #trueruderteam.

 Zawody_Berlon_2023

Nasz udział w tym wydarzeniu możliwy był dzięki dofinansowaniu w ramach projektu pn.: “Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2022.

Z tego miejsca chcemy bardzo podziękować Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego za wsparcie finansowe misji!

 

 Logotyp;

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl