Czapeczka True Rider Summer
Cena regularna:
towar niedostępny
![](/libraries/images/1px.gif)
Opis
W tym roku stawiamy na czapeczki wykonane z imitacji zamszu. Świetnie nadają się do noszenia na co dzień, na wyjazdach, a przede wszystkich stajni. Nieco sztywniejsze i grubsze przez co bardziej trwalsze. Zamiast naszego herbu, postawiliśmy na uroczy wypukły napis True Rider z przodu czapeczki.
{newtable/Szczegóły produktu:/}
- 3 kolory - każdy znajdzie coś dla siebie! Pastelowy róż, delikatna szarość oraz klasyczna czerń idealnie sprawdzą się podczas letnich wypadów do stajni.
- Trójwymiarowy napis na czapeczce, który nadaje unikalnego charakteru.
- Zapięcie regulowane metalową sprzączką – możesz ją w prostu sposób dopasować do swojego rozmiaru.
- Czarna wersja pasująca do kolekcji Black & Gold
- Czapka o średniej głębokości – nie będzie za bardzo odstawać, a jeśli masz większą głowę nie będzie Cię cisnąć.
- Nie musisz obawiać się o zła fryzurę - wystarczy, że założyć czapeczkę i problem rozwiązany.
ps. Prosimy abyście nie zastępowali kasku czapeczką! Bezpieczniej jeździć w kasku i akurat na nieco roztargnioną fryzurę po jeździe możecie założyć naszą czapeczkę! ;)
![](/libraries/images/1px.gif)
❄️ Przygotuj się na ferie zimowe w super cenie! Już trwa WINTER SALE! ❄️
Lokalna produkcja ✨ Jakość na lata ✨ Personalizacja
☃️ Kup teraz. Zapłać za 30 dni z PayPo 👍
![](/libraries/images/1px.gif)
![](/libraries/images/1px.gif)